Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Hüner Classic & Modern

Sedat TÜMEN

Mahmudiye Mah.
Ertuğrulgazi Cd No:41

16400, İnegöl, Bursa

Tel: 0224-715 78 05      0533-4106475
www.hunermobilya.com

Biz Kimiz ?

Mobilya sektöründen uzun yıllardır hizmet veren Hüner Mobilya;

Modern ve klasik tarzlada mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor. Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden Hüner Mobilya, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Hüner Mobilya, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Hüner Mobilya, fabrika satış mağazası konseptini showroomlarına da uygulayarak sektördeki etkin rolünü sürdürüyor. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniler ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyen Hüner Mobilya, ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor. Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de Hüner Mobilya mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

VİZYONUMUZ: Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ: Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ: Hüner Mobilya çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik davranırız. Hüner Mobilya, iş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir. Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ: Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek, Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanında en iyisi olmak için kendimizi yenilemek, hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak, nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmaktır.

Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.