Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Modda Mobilya

Hamdi HARASLI & Oğulları Hamit & Ümit HARASLI

Mahmudiye Mah.
Ertuğrulgazi Cd.No:29

16400, İnegöl, Bursa

Tel: 0532-1311969      0224-7770109
Faks: 0224-7160641
www.modda.com.tr https://instagram.com/moddamobilya?utm_medium=copy_link

Hakkımızda
45 yıl önce küçük bir mobilya atölyesiyle işe başlayan firmamız, 2006 yılında ‘MODDA’ ismiyle seri üretime geçmiştir. Bir aile şirketi olan MODDA; yatak odaları, yemek odaları ve duvar üniteleri üretmekte, bunların yanı sıra mekan tasarımı işleri de yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olduğunu prensip edinerek üretim yapmakta ve ürünlerini yoğun bir kalite kontrol sonucunda müşterilerine ulaştırmaktadır.

Türkiye’nin Heryerine
ÜCRETSİZ Kurulum ve Teslimat
Modda Mobilya olarak, ürünlerimizi kendi servis araçlarımıza ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir.

Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz teslim edilir. Teslimat ve kurulumları firmamız bünyesinde yaparak sizi 3. şahıslarla karşı karşıya getirmiyoruz. Ürünlerin kurulumunda teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.