Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Op. Dr. Sultan BUĞDAY & Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Sultan BUĞDAY

Mansuroğlu Mah.
295/2 Sokak No:1/F Ege Sun Plaza

35535 , Bayraklı, İzmir

Tel: 0232-3432094      0534-5964300
www.sultanbugday.com.tr https://instagram.com/op.dr.sultanbugday?utm_medium=copy_link

Sultan Buğday Hakkımızda
Yayınlarım
Op. Dr. Sultan BUĞDAY
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
1980 yılında Aksaray’da doğan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sultan Buğday; ilköğretim ve ortaöğretim eğitimini Aksaray’da tamamladı.

Lisans eğitimini 1997 ve 2003 yıllarında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Op. Dr. Sultan Buğday; 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı. 2010 yılında Erzincan Tercan Devlet Hastanesi’ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak atanan Sultan Buğday, 1,5 sene boyunca görevine devam etti.

Daha sonra kariyerini İzmir’de bulunan özel bir hastanede Yardımcı Doçent olarak çalışarak sürdürdü ve 2016 yılında kendi muayenesinde faaliyetlerine devam etme kararı aldı.

2016 yılından bu yana İzmir Bayraklı’da hastalarına hizmet veren Sultan Buğday; hasta doktor ilişkisinin hasta konforunu arttırdığına, sürekli gelişimin ve teknolojinin takibinin önemine inanıyor.

Laparoskopik teşhis ve tedavi yöntemleri başta olmak üzere Jinekolojik muayene, gebelik takibi, doğum ve lazerle genital estetik alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor.


Doktor_sultan-1Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.